HakanGorguDugunbahcesi.com olarak siz düğün sahibi çiftlere 2 farklı şekilde hizmet sunuyoruz. Mekanı seçilen düğünlerde catering +organizasyon servisi veya tüm mekan + catering + organizasyonunuzu

 

1-) Mekanı Düğün sahibi seçer

Belki hayalinizi evinizin bahçesinde samimi bir düğün organize etmek veya gün batımına bayıldığınız bir plaj alanını romantik bir seremoni alanına çevirmek istiyorsunuz. Veya çok sevdiğiniz bir restoran bahçesi var lakin mekan düğün sayınıza kaliteli hizmet sunamayacak diye düşünüp sadece mekanı kullanacaksınız. İstanbul da pek çok tarihi mekan ve köşk bahçesi de özel izinlerle davet alanı olarak kullanılabiliyor. Elde mekan var şimdi ne yapmalıyım dediğinizde bize bir mail atmanız veya telefonla aramanız yeterli olacak.

 

2-) Mekanı düğün sahibi ve dugunbahcesi.com beraber seçer

Dugunbahcesi.com sizle yaptığı görüşmede nasıl bir düğün istediğinizi belirler ve buna göre mekan alternatifleri sunar. Anlaşmalı olduğu mekanlardan biri veya tam isteğinize uyacağını düşündüğü başka bir mekan için gerekli olan tüm bilgileri sizin için toplar ve bilginize sunar.

Önemsediğiniz detaylar her ise mekan güzelliği, lokasyon, konaklama imkanı olması, kapalı alanı olup olmaması, ayrı bir nikah alanı istemenize göre bir ön çalışma yaparak size alternatifler sunar.

Detaylı bilgi için mekanlarımıza biz göz atın.

 

Ayrıca ihtiyaç duyacağınız her düğün kaleminde wedding plannerınız olarak  işinin en iyilerinden size özel teklifler alır işin takibini yaparız.